Gearkassedele 9.8 hk

nr Titel Varehus Pris
1 Nedre gearkasse (tom kasse)
1 675,00DKK
2 Olieplugspakning gearhusolie ''Japan''
13,75DKK
3 PROP, OLIEHUL
25,00DKK
4 VAND INDGANG
13,75DKK
5 SKRUE M4X25
2,50DKK
6 MØTRIK HEXAGONISK M4
1,25DKK
8 VASKER 6
15,00DKK
9 ANODE
178,75DKK
10 HEXAGONISK MØTRIX M6X5
7,50DKK
11 O RING
12,50DKK
12 LEJE 6004
41,25DKK
13 O-RING
11,25DKK
14 GEAR,REVERSE
411,25DKK
15
260,00DKK
16 VASKER
10,00DKK
17 HEXAGONISK MØTRIX M5
2,50DKK
18
12,50DKK
18
12,50DKK
18
12,50DKK
19
37,50DKK
20
397,50DKK
21 PAKNING VANDTÆTNING
12,50DKK
22
16,25DKK
23
1 285,00DKK
23
1 300,00DKK
24
157,50DKK
25
30,00DKK
26 PLADE,O-RING
8,75DKK
27
43,75DKK
28
30,00DKK
29
28,75DKK
30 Impeller 9.8 hk
71,25DKK
31
97,50DKK
32 Vandpumpe hus
80,00DKK
33 Propelleraksel 6/8/9.8 hk
710,00DKK
34
10,00DKK
35
37,50DKK
36 VANDPUMPE SÆDE
226,25DKK
37
440,00DKK
38
10,00DKK
39 GEAR,FORWARD
561,25DKK
40 LEJE 6204
67,50DKK
41
15,00DKK
41
13,75DKK
42 PINION
256,25DKK
43
107,50DKK
43
111,25DKK
44 PIN,DOWER
11,25DKK
45 HEXAGONISK MØTRIX M6X50
8,75DKK
46
6 535,00DKK
47 SKRUE M5X6
2,50DKK
48 HEXAGONISK MØTRIX M6X25
5,00DKK
49 PUDE PROPELLER
43,75DKK
50 VASKER PROPELLER AKSEL
21,25DKK
51
633,75DKK
52 VASKER 10
6,25DKK
53 MØTRIK, HEXAGONISK
33,75DKK
54 Splitte
2,50DKK
55 LEJE
211,25DKK
56 LÅSE VASKER 6
1,25DKK
57 LEJE
81,25DKK
58 TÆTNING
10,00DKK